Co nowego

Czytanki po polsku
W dziale "Czytanki po polsku" znajdziecie wybór interesujących tekstów na każdy temat dotyczących Chin i Chińczyków w języku polskim.
25 artykułów
Czytanki po chińsku
W dziale "Czytanki po chińsku znajdziecie wybór interesujących ale mniej skomplikowanych tekstów na każdy temat dotyczących Chin i Chińczyków w języku chińskim.
3 artykułów
Bajki
W dziale "Bajki" znajdziecie wybór chińskich mądrości w postaci bajek, dzięki którym można doskonale połączyć naukę języka chińskiego z poznawaniem chińskiej kultury i obyczajów.
4 artykułów
Gramatyka
W dziale "Gramatyka" znajdziecie pełne i napisane możliwie nieskomplikowanym językiem opracowanie chińskiej gramatyki stworzone specjalnie na potrzeby polskiego użytkownika.
125 elemntów
Nauka pisania
Dział "Nauka pisania" to kompendium wiedzy na temat nauki pisania w języku chińskim. W dziale dostępna jest również aplikacja przeznaczona do nauki pisania chińskich znaków za pomocą myszki.
Nauka mówienia
Dział "Nauka mówienia" to zestaw materiałów merytorycznych dotyczących nauki mówienia w języku chińskim. W dziale dostępna jest również aplikacja ucząca wymowy chińskich sylab stanowiąca podstawę do nauki chińskiej wymowy.
Słownictwo
W dziale słownictwo znajdziecie ilustrowany i udźwiękowiony słownik polsko - chiński zawierający tysiące haseł, złożeń i przykładów użycia. Dział zostanie uruchomiony w Q3 2012 roku.
Egzaminy
W dziale egzaminy znajdziecie opisy najbardziej uznanych i cenionych egzaminów poświadczających znajomość języka chińskiego - dialektu mandaryńskiego. Dział zostanie uruchomiony w Q3 2012 roku.