O języku chińskim

Witamy w świecie języka chińskiego!

Witamy w świecie języka chińskiego! Cieszymy się niezmiernie, że zdecydowaliście się na naukę tego pięknego języka obcego, którego globalne znaczenie rośnie z roku na rok wraz ze zwiększaniem się mocarstwowej roli Chin. Znajomość języka chińskiego, która jeszcze nie tak dawno mogła wydawać się jedynie kompetencją dodatkową, obecnie staje się kluczowa w różnych aspektach naszego życia, a osoba, która włada językiem Państwa Środka jest obecnie cenionym, mocno poszukiwanym i wysoko nagradzanym pracownikiem w Polsce, Europie i na świecie. Obecnie, w skali globalnej, języka chińskiego uczy się ponad 50 milionów ludzi, jednak, jak szacuje się, już za 3 lata będzie to ponad 100 milionów. Jak widać przyrost osób uczących się języka chińskiego jest naprawdę skokowy, stąd też warto się nim zainteresować, podjąć naukę i wyprzedzić wszystkich tych, którzy dostrzegą konieczność znajomości języka chińskiego dopiero za kilka lat.

Nauk języka chińskiego to przygoda - to nie tylko poznanie zupełnie obcego nam kulturowo języka ale również poznanie samych Chin i Chińczyków – ich wspaniałej tradycji i niezwykle długiej historii, ich egzotycznych z naszego punktu widzenia obyczajów oraz zróżnicowanego społeczeństwa, w którym w harmonii żyją, zarówno mieszkający w prostych domach rolnicy uprawiający ryż i poruszający się rowerem, jak i jeżdżący najnowszymi limuzynami i mieszkający we wciąż nowo powstających supernowoczesnych wysokościowcach biznesmeni ery XXI wieku.

Chiny to kraj fascynujący, bardzo różnorodny i niezwykle dla nas, Europejczyków egzotyczny. Serwis feelchinese.com z przyjemnością pomoże Wam w poznawaniu tej niezwykłej kultury i języka, zapozna Was z historią i tradycją Chin, a także pokaże Wam Chiny nowoczesne i nastawione na budowanie przyszłości.

Zapraszamy do przygody Waszego życia z feelchinese.com. Życzymy powodzenia!